मुलुकमा २४ जनाकाे मृत्यु, ३ हजार ३ सय ८३ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि

Share to:

रासंसा / काठमाण्डौ, श्रावण १९, 

विश्व महामारीको रुपमा फैलिएको कोभिड १९ कोरोना भाइरसले मुलुकमा पछिल्लो २४ घण्टामा २४ जनाको मृत्यु भएको छ l यस्तै   ३ हजार ३ सय ८३ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १० हजार ६३८ नमुनाको पीसीआर परीक्षणमा २ हजार ४४८ र ६ हजार ८० एन्टिजेन परीक्षण गर्दा ९३५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । देशभर रहेका सक्रिय संक्रमितमध्ये २९ हजार २२ जना होम आइसोलेसनमा रहेका छन् । यस्तै ३ हजार ३७ जना संस्थागत आइसोलेसनमा रहेकोमा ६८६ जनाको आईसीयू र १६२ जनाको भेन्टिलेटरमा उपचार भइरहेको छ । यस्तै पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमणबाट थप २४ जनाको मृत्यु भएको छ भने १ हजार ९९४ जना निको भएका छन् । नेपालमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ७ लाख ६५ हजार ८१५ पुगेको छ । जसमध्ये ९ हजार ९२२ जनाको मृत्यु भएको छ भने ६ लाख ६० हजार ११६ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् ।

 

Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *