नेकपा एमालेको केन्द्रीय कमिटीको महाधिवेशनस्थलमै बसेको पहिलो बैठकको कार्यान्वयन हुन् कमिटीलाई पूर्णता दिन एमाले केन्द्रीय कमिटी बैठक आजदेखि सुरु

Share to:

रासंसा/काठमाण्डौं, मार्ग २५,

मुलुकको प्रमुख प्रतिपक्ष दल एमालेको केन्द्रीय कमिटी बैठक आजदेखि सुरु हुँदैछ । भक्तपुरको गठ्ठाघरमा सुरु हुने बैठकमा १५ एजेण्डा तय भएको छ । बैठकमा बाँकी केन्द्रीय सदस्यहरुको शपथ ग्रहण, महाधिवेशनको समीक्षा, केन्द्रीय कमिटी सदस्यहरुको मनोनयन, पोलिटब्युरो गठन र स्थायी कमिटीको गठन हुनेछ ।

विधान सम्पादन र नियमावली संशोधन, बैठक सञ्चालन कार्यविधि, केन्द्रीय कार्यालय व्यवस्थापन, महाधिवेशनको सन्देश तथा पार्टी प्रवेश अभियान, वरीयता क्रम निर्धारण र जनसंगठनको सुदृढीकरण अभियानलाई पनि बैठकको कार्यसूची बनाइएको छ । केन्द्रीय कमिटीको पहिलो बैठक महाधिवेशनस्थल सौराहामै बसेको थियो । यस्तै केन्द्रीय सल्लाहकार परिषद् गठन, केन्द्रीय सदस्यहरुको कार्य विभाजन, प्रदेशमा रिक्त पदाधिकारीको मनोनयन, जिल्ला र प्रदेश अधिवेशनको मिति निर्धारणबारे पनि छलफल हुने एमालेले जनाएको छ ।

Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *