धार्मिक अभियन्ता द्वय स्वामी महात्मा सुशील र भाेगेन्द्र लाल कर्णद्वारा हवन

Share to:

पशुपति अन्नपूर्णा अाश्रमका केन्द्रीय अध्यक्ष के. बि. सम्राटकाे विशेष अायाेजनामा अारद्यदेव भगवान श्री पशुपतिनाथकाे प्रांगणकाे पाशुपत याेग अभ्यास केन्द्रमा माता भद्रकालीकाे निर्देशन बमाेजिम विधिपुर्वक हाेम हवनकाे कार्यक्रम सम्प्न्न भयाे । कार्यक्रममा धार्मिक अभियन्ता द्वय स्वामी महात्मा सुशील र भाेगेन्द्र लाल कर्ण जाे महात्मा सुशील स्वामी सच्चिदानन्द वीशुद्ददेवका चेला हुनुहुन्छ भने भाेगेन्द्र लाल कर्ण पशुपति अन्नपूर्णा अाश्रमका २ नम्बर प्रदेश संरक्षक तथा प्रेस समिति प्रमुख अन्तर्राष्ट्रय धार्मिक अभियन्ता हुनुहुन्छ । कार्यक्रममा रूभिला ग्रुपका अध्यक्ष एवं नव प्रवर्तक तथा पशुपति अन्नपूर्णा अाश्रमका अन्तर्राष्ट्रिय उपाध्यक्ष रूद्र श्रेष्ठ, धार्मिक तथा याेगी हरि श्रेष्ठ र सुमीना बाेटे हवनकाे कार्यमा सहभागी भइ हवन कार्य सफल भएकाे थियाे । हवन कार्य अति नै अध्यात्मिक उर्जाका साथ सम्पन्न भयाे । कार्यक्रममा याेगाचार्य महात्मा सुशीलले हाेम हवनकाे विषयमा प्रश्ट्याउनु भयाे भने अन्तर्राष्ट्रिय धार्मिक अभियन्ता भाेगेन्द्र लाल कर्णले हिमाल, पहाड, तराइ काेही हाेइनन पराइ भन्दै सिंहदरवारका राज्यशासकहरूलाइ सकारात्मक साेच, भावना र कर्मप्रति मन हाेस भन्ने सन्देश दिनुभएकाे थियाे ।

Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *